SÖDER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SÖDER

SİNOP ÖĞRETMEN OKULLARI MEZUNLARI DERNEĞİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SÖDER'E ÜYELİK

5 posters
YazarMesaj
sinopaol
Admin
sinopaol

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 7:06 am

16 Mart 2009 tarihinde kuruluş başvurusunda bulunduğumuz SİNOP ÖĞRETMEN OKULLARI MEZUNLARI DERNEĞİ hazırlık sürecini tamamlamıştır. Üyeliğe başvurmak isteyenler aşağıdaki işlemleri yapmaları gerekmektedir.
*Üye formunu doldurarak Engin BAYRA Sinop Anadolu Öğretmen Lisesi adresine posta yoluyla gönderebilirsiniz.( adres: http://www.sinopaol.k12.tr/SODER/UYE_FORMU.pdf )
*Başvuru formuyla birlikte Üye Kütük Defterine yapıştırılmak üzere 1 adet fotoğraf.
*İşbankası Sinop Şubesinde açılan 7400(şube kodu) - 645677(Hesap No) hesabına giriş bağışı olarak 20 TL
* Yine aynı hesap numarasına 2009 yılında kalan her ay için aylık 2.5 TL aidat. (Örnek, Nisan ayında başvurmak isteyen bir arkadaşımız 9x2.5=22.5 TL yatıracaklar)
*Para yatırma aşamasında adınız ve soyadınızı belirtmeyi unutmayınız.
https://sinopaol.yetkin-forum.com
Emine Ege

Emine Ege

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 8:10 am

Engin Bey;

Dernek ile alakalı verdiğiniz site adresindeki sayfaları sürekli bilgisayarıma indirmek suretiyle açmak durumunda kalıyorum..Bilgisayarım da indirdiğim dosyaları desteklemediğinden ne tüzüğü ne de üyelik formunu okuyamadım..Siteye girişte bunları direk okuma şansımız olamaz mı acaba??

Ya da forumda yayınlama durumu??
sinopaol
Admin
sinopaol

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 8:22 am

DERNEK TÜZÜĞÜ VE ÜYE FORMU PDF FORMATINDA OLDUĞUNDAN, BİLGİSAYARINIZA ACROBAT READER YADA FOXİT PROGRAMINI KURMANIZ GEREKMEKTEDİR. BİLGİLERİNİZE
https://sinopaol.yetkin-forum.com
nezihe_sevgili
Moderator
nezihe_sevgili

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 8:57 am

HESAP ADI :SİNOP ÖĞRETMEN OKULLARI MEZUNLARI DERNEĞİ
nezihe_sevgili
Moderator
nezihe_sevgili

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 11:53 am

SİNOP ÖĞRETMEN OKULLARI MEZUNLARI DERNEĞİ
ÜYELİK MÜRACAAT FORMU

Adı, Soyadı :.....................................................
Kızlık Soyad ı :.....................................................
Baba Adı :.....................................................
Ana Adı :.....................................................
Doğum Tarihi :.....................................................
Doğum Yeri :.....................................................
TC Kimlik No :.....................................................
Kan Grubu :.....................................................
Öğrenim Gördüğü Okul :........................................
Öğrenim Gördüğü tarihler: ...................................
Öğrenci Numarası : .............................................
Bay Bayan :………………………………..
Mesleğ :.....................................................
Ev Adresi :..........................................................................................
...........................................................................................
İş Adresi :..........................................................................................
...........................................................................................
Telefon No :Ev. :................................................
:İş...................................................
:Cep...............................................
E-mail :.....................................................
Varsa Başka Dernek, Vakıf vb. Üyeliğiniz:
Derneğimiz için öneri ve dilekleriniz:.........................................................
..................................................................................................................
..................................................................................................................
Sinop Öğretmen Okulları Mezunları ve Öğrencileri Derneği’ne üye olmak istiyorum. Dernek tüzüğünü
inceledim. Aynen benimsedim. Dernekler Kanunu’nda belirtilen Üye koşullarına sahip olduğumu, yukarıdaki kimlik
ve adres bilgilerinin doğruluğunu, bunlarda oluşabilecek değişiklikleri 1 ay içinde Derneğe yazılı olarak ileteceğimi,
üyeliğim kabul edildikten sonra Giriş Bağışı 20 YTL ve yıllık aidat 30 YTL ödeyeceğimi aksine hareket ettiğim
takdirde Yönetim Kurulunca üyeliğime son verileceğini kabul, beyan ve taahhüt ederim. Üyeliğim için gerekli
işlemlerin yapılmasını rica ederim.
....../……./……….
Saygılarımla

İmza

Üye No:
Yukarıda Kimliği yazılı ………………………………… getirdiği belgeler incelenerek …../…../………
tarihinde Derneğimize kaydı yapılmıştır / Üyelik talebi reddedilmiştir.
Genel Sekreter Genel Başkan

MÜHÜR
nezihe_sevgili
Moderator
nezihe_sevgili

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 11:55 am

BURADAN KOPYALAYIP WORD DE YAPIŞTIRIRSANIZ BİLGİSAYARDA DOLDURABİLİRSİNİZ
nezihe_sevgili
Moderator
nezihe_sevgili

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 12:18 pm

MEZUN OLDUĞU OKUL YERİNE SİNOPTAKİ OKULUN HANGİSİNDEN MEZUN OLDUĞUNUZU(SİNOP KIZ ÖĞRETMEN LİSESİ,SİNOP KIZ İLKÖĞRETMEN OKULU GİBİ,SİNOP EĞİTİM ENSTİTÜSÜ GİBİ)

1 ADET VESİKALIK FOTAĞRAF İLE
SİNOP ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ-SİNOP ADRESİne POSTA İLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ

En son nezihe_sevgili tarafından Cuma Nis. 17, 2009 2:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vildan yikar işbilir

vildan yikar işbilir

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 12:28 pm

nezihe abla merhaba....dernekle ilgili sormak istediğim şeyler var ama nasıl soracağımı kestiremiyorum...şimdi üye olma kısmını anladım az çok da...biz uzaklardayız....derneğe nasıl ve ne gibi bir faydamız olacak? derneğin bize nasıl bir faydası olacak? biz neler yapacağız, dernek neler yapacak? dernek tüzüğünü okudum okumasına ama açıkçası çok fazla bişi anlamadım... bir de buradan daha basite indirgenmiş bir dille bu sorularımı yanıtlayabilirsen çok sevineceğim....şimdiden teşekkürler...
demet karakaya
Moderator
demet karakaya

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 1:44 pm

Üyelik aidatım gönderildi... bounce üyelik formu doldurulup okula fakslandı. bounce işlem tamam sanırım. resim işinide bi şekilde hallederiz artık. ilk üye ben oldum kızlaaaar cheers cheers cheers yani oldum dimi Rolling Eyes scratch Laughing
vildan yikar işbilir

vildan yikar işbilir

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 1:54 pm

demet karakaya demiş ki:
Üyelik aidatım gönderildi... bounce üyelik formu doldurulup okula fakslandı. bounce işlem tamam sanırım. resim işinide bi şekilde hallederiz artık. ilk üye ben oldum kızlaaaar cheers cheers cheers yani oldum dimi Rolling Eyes scratch Laughing
hayırlı uğurlu olsun demet cheers olmuşsundur tabi Rolling Eyes
nezihe_sevgili
Moderator
nezihe_sevgili

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyCuma Nis. 17, 2009 2:47 pm

vildancığım üye olarak aidatlarınızı ödeyerek yardımcı olacaksınız
derneğin faydaları bluşmalarımız sağlamak yasal bir adresimizin olması daha önemlisi ekonomik durumu kötü olan örğencilerimizi okutmak,allah gecinden versin zor durumda olan üyemiz olursa maddi ve manevi yardımda bulunmak.gerekirse ileride seminerler düzenlemek.
demet karakaya
Moderator
demet karakaya

SÖDER'E ÜYELİK Empty
MesajKonu: Geri: SÖDER'E ÜYELİK   SÖDER'E ÜYELİK EmptyPaz Nis. 19, 2009 10:42 pm

Arkadaşlar size yardımcı olmak için üyelik formunu Word dosyası olarak kaydedip bende mail adresi olan arkadaşların mailine gönderdim. adresi olmayan arkadaşlar içinde aşağıda link veriyorum.oradan indirebilirler. elimden bu kadarı geldi umarım becermişimdir. ben bu şekilde doldurdum ve gönderdim.

http://s1.dosya.tc/S_NOP__RETMENOKULLARIMEZUNLARIDERNE__.doc.html

SÖDER'E ÜYELİK
1 sayfadaki 1 sayfası